Güzelbahçe İçin Tiyatro Vakti

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37.’si düzenlenen ve 21 gün sürecek olan ‘Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri’ kapsamında tiyatro şenliğinin bir ayağı da Güzelbahçe’de yapılacak tiyatro oyunları ile devam edecek.

21 Mart 2019 - 09:39

Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyunlar arasında Güzelbahçe Belediye Tiyatro’sunun da iki oyunu sahnelenecek. 22 Mart Cuma günü ‘Neşe Dolu Bir Masal’, 24 Mart Pazar günü ‘Herkes Tek Başına Ölür’, 26 Mart Salı günü, ‘Herkes İçin adalet’ oyunları sahnelenecek. Bunun yanı sıra ‘27 Mart Dünya Tiyatro Günü’ kapsamında Güzelbahçe Belediye Tiyatro oyuncuları da sahne alacak. 27 Mart-9 Nisan tarihlerinde ‘Hayvan Çiftliği’, 5-12 Nisan tarihlerindeyse ‘Amca Size İnsan Diyebilir miyim?’ oyunları sahne alacak. Oyunlar ücretsiz olarak izlenebilecek.  Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “ Kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz tiyatrocularla her yıl belirli zamanlarda oyunlar sergiliyoruz. Çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere üç farklı kategori de Tiyatro topluluğumuz var. İşinde başarılı bir tiyatro eğitmenimiz ile birlikte küçük bütçelerle çok güzel oyunlar ortaya koyuyoruz. Sanat severleri bu güzel etkinliklere bekliyoruz’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’Lİ BAKAN: HARMANDALI GGM GUANTANAMO ÜSSÜ MÜDÜR?
CHP’Lİ BAKAN: HARMANDALI GGM GUANTANAMO ÜSSÜ MÜDÜR?
CHP'li Beko; Kıdem tazminatı kırmızı çizgimizdir! UNUTMA!
CHP'li Beko; Kıdem tazminatı kırmızı çizgimizdir! UNUTMA!

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()