Gelişim Koleji Öğrencilerinden Lösemili Arkadaşlarına Destek

Gelişim Koleji Öğrencilerinden Lösemili Arkadaşlarına Destek

Gelişim Koleji öğrencileri lösemi hastası arkadaşları 9. Sınıf öğrencisi Kaan Özelçam’ a destek olmak için kolları sıvadı.

06 Aralık 2017 - 23:26

Gelişim Koleji öğrencileri lösemi hastası arkadaşları 9. Sınıf öğrencisi Kaan Özelçam’ a destek olmak için kolları sıvadı.

2012 yılından beri lösemiyle mücadele eden Kaan’ a gerekli ilik naklinin yapılabilmesi uygun donör arayışına  Gelişim Koleji de destek veriyor. Öğrenci, öğretmen ve veliler  27 Aralık Çarşamba günü saat 9:30- 17:30 saatleri arasında düzenleyecekleri kan bağışı etkinliğine bütün duyarlı yurttaşları davet ettiler. Gelişim Koleji lise binasında yapılacak kan bağışları Kaan’ a ve bütün lösemili çocuklara umut olacak.

Gelişim Koleji tarafından yapılan çağrının tam metni

KAN BAĞIŞI DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ...

27.12.2017

9. sınıf öğrencilerimizden Kaan Özelçam 2012 yılından beri lösemiyle mücadele etmektedir. Gözleri ışıl ışıl, okula devam edebilmek için hastalığını yok sayan, süreci öğrendikten sonra ‘ anne lütfen öğretmenlerime haber ver, onlar benim için ders planlaması yaptılar’ diyecek kadar sorumluluk sahibi, güzel çocuğumuz Kaan’ımıza tedavisinin bu aşamasında ilik nakli gerekmektedir.

Uygun donörün bulunabilmesi için KAN BAĞIŞI yapılması adına 27 Aralık Çarşamba günü saat 9:30-17:30 saatleri arasında bağışlarımız Gelişim Koleji lise binasında gerçekleşecektir. Hayata tutunmak, güzellikleri biraz daha yaşayabilmek adına bizlere umut bağlayan Kaan’ımıza ve tüm bağış bekleyen lösemili canlarımıza yardım için sizleri bekliyoruz.


 Buluşmak dileği ile.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()