Yönetmen Selami TANER e Halk Eğitimi Merkezinden Ödül;

27 Temmuz 2019 - 13:28

Selami Taner in Aydın da kültür, sanat, sinema, tiyatro etkinlikleri ve Aydın Dizi Film Platoları oluşumu kapsamında bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdigi ücretsiz oyunculuk egitimi kursu sona erdi. Yönetmen Selami Taner,  Kültür, sanat, tiyatro, sinema projelerinde her zaman benim yanımda her zaman bana destek olan Söke kaymakamımız sn Tahsin Kurtbeyoglu na, Söke ilçe milli eğitim müdürü sn Şerafettin Yapıcı ya, Söke halk egitimi merkezi müdürü sn Hakan Çevik e, Söke işletme fakültesi dekanı sn Neval Genç e, eğitmen Razaman Çal a teşekkür ederim dedi.

Selami Taner yapımcı ve yönetmenligini yapacagı yeni sinema filmi GERİDE KALANLAR, Milli Eğitim onaylı tiyatro projeleri SADAKAT ve Çocuk oyunlarının  yakında başlıyacaklarının müjdesini verdi, yeni dönem oyunculuk, drama eğitimi kursu açılacagını sosyal medyadan Meandros Casting ve Söke Şehir Tiyatrosu sayfalarından duyaracaklarını söyledi.
Selami Taner e Söke halk eğitimi Oyunculuk egitimi kurslarına verdigi destek ve projelerine katkılarından dolayı plaket takdimi Söke Anadolu Lisesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Öğrenme Şenliği etkinliğine Kaymakam Bey’ in eşi Hanımefendi Sayın Ayşe KURTBEYOĞLU tarafından verildi,.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nergisin mis kokusu, yüz bin ziyaretçiyi Karaburun’da buluşturdu
Nergisin mis kokusu, yüz bin ziyaretçiyi Karaburun’da buluşturdu
URLA’YI RANTA VE TALANA AÇMAK İSTİYORLAR
URLA’YI RANTA VE TALANA AÇMAK İSTİYORLAR

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()