Yelkenler Foça Rüzgarıyla Buluştu

Yelkenler Foça Rüzgarıyla Buluştu

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Foça Yelken ve İhtisas Kulübü ev sahipliğinde Foça Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’ 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Foça’da düzenlendi.

05 Kasım 2018 - 03:00

Yarışlara, Foça Yelken ve İhtisas Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü ve İTK Yelken Spor Kulübü’nden gelen; 60’ı optimist sınıfı ve 16’sı Laser sınıfı olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı.

 

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’na katılan ve dereceye giren sporcu ve kulüpleri tebrik etti. Başkan Demirağ, ‘‘Ulu Önderimiz Atatürk’ün anısına düzenlenen bu çok anlamlı yarış, Foça’mız için büyük onurdur’’ dedi.

 

Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’ndeki madalya töreninde, Foça Belediyesi Meclis Üyesi Raşit Dirim, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcileri, müsabaka hakemleri ve kulüp yetkilileri, dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

 

Sonuçlar;

Optimist: 1.Can Ertürk (Göztepe Yelken), 2.Alp Namdar (ARM Urla Yelken), 3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 4.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken), 5. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken)

Optimist Kız: 1. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken), 2. Medine Havva Tatlıca (Göztepe Yelken), 3. Karya Başaranlar (ARM Urla Yelken)

Junior Optimist: 1.Mert Doğan (FYİK), 2. Levent Mert Merih (ARM Urla Yelken), 3.Selim Gündoğan (FYİK), 4. Su Bayrak (Göztepe Yelken), 5.Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken)

Junior Optimist Kız: 1.Su Bayrak (Göztepe Yelken), 2. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken), 3. İpek Gökçe Kayalı Defne(Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Genel: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken), 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK), 4.Irmak Karaorman (FYİK), 5.Efe Gümüş (İTK Yelken)

Laser 4.7 Kız: 1. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 2.Irmak Karaorman (FYİK), 3. Ece Sofia Ramirez (Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Junior: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken) 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK)

Optimist 2006: 1. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 2.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken) 3.Deniz Akis (Göztepe Yelken)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuşadası'nın Eski CHP' li Belediye Başkanı AKP'den Aday Adayı Oldu
Kuşadası'nın Eski CHP' li Belediye Başkanı AKP'den Aday Adayı...
Yeni Kent Merkezinde Kaos Kapıda
Yeni Kent Merkezinde Kaos Kapıda

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()