Kardashian’ın yeni “Ermeni” koleksiyonu piyasaya sürülecek

Dünyaca ünlü ABD’li Ermeni şov yıldızı Kim Kardashian yeni kozmetik koleksiyonu tanıtımı yapmak için  etkinlik düzenledi. 

06 Nisan 2018 - 09:41

Yıllarca Kardashian'ın makyaj artisti olan Mario Dedivanoviç ile işbirliği ürünü olan KKWxMario koleksiyonu 5 Nisan’da piyasaya sürülecek. 

Refinery29.com sitesine konuşan Kim ve Mario, koleksiyondaki bazı ürünlerini “Ermeni” ve “Arnavut” isimleriyle adlandırdıklarını bildirdi.

Koleksiyondaki göz farlarına “Ermeni” ve “Arnavut” isimleri vermeyi mühteşem bir karar olduğunu söyleyen Kardashian, kararlarını şöyle açıkladı:

“İkimiz de mirasımızın hayatımızda çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Biz her gün bunun hakkında konuşuyoruz. Mario benimle Ermenistan’a gelmişti. Biz hep kültürlerimiz hakkında konuşuyoruz.”

Dadinoviç ise “Ben Kim’in yanındayken de annemle telefondan Arnavutça konuşuyorum. Ben Kim'e hep Arnavut kültürünü anlatıyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden köylülere hijyen kiti ve gıda kolisi
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden köylülere hijyen kiti ve...
Aksan’a Konak Belediyesi’nde son veda
Aksan’a Konak Belediyesi’nde son veda

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()