Dirinler Makina Koşamayanlar için Koştu

Dirinler Makina çalışanları, Dünyanın yardım amaçlı en büyük spor etkinliklerinden biri olan “Wings for Life World Run”a katıldı. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak yaratmak için “Koşamayanlar için koşuyoruz” sloganıyla düzenenen ekinlikte Dirinler omurilik felci hastalarına umut olabilmek için ter döktü.

06 Mayıs 2019 - 08:40

UMUDA KOŞUYORUZ

Dirinler Makina Yönetim Kurulu Üyesi Feyzan Dirin “Bilim adamları yıllardır omurilik felcine kalıcı bir çözüm bulmak için araştırmalar yapıyor ancak çoğu zaman fon yetersizliğinden araştırmalar ilerleyemiyor. Wings for Life Vakfı sayesinde bu araştırmalara fon sağlanıyor ve binlerce insana umut oluyor. İnsanlığın, umudun yeşerdiği her yerde biz de varız. 12 ülkede, aynı anda milyonlarca insanla birlikte biz de umuda koştuk ve bundan büyük mutluluk duyduk” dedi.

 

Etkinliğe olan ilginin her sene daha da arttığını dikkat çeken  Dirin “Omurilik hastalarının yeniden ayağa kalma hayalinin gerçek olduğu günü iple çekiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()