Siyanür cinayetinde "tam ehliyet" raporu!

İzmir'de anne ve babasını siyanürlü şerbet içirerek ölümüne sebep olan gencin cezai ehliyetinin tam olduğu ortaya çıktı.

13 Ocak 2021 - 16:49 - Güncelleme: 13 Ocak 2021 - 16:54

İzmir'de annesi Fatma babası Mehmet Kalkan'ı siyanürlü şerbet içirerek ölümüne sebep olan Mahmut Can Kalkan'ın cezai ehliyetinin tam olduğu kararı verildi. 

Adli Tıp Kurumu, sanığın cezai sorumluluğunu müessir ve kişide şuur ve harekat serbestisini ortadan kaldıracak veya azaltacak mahiyet ve derecede herhangi bir akıl hastalığı ve zeka geriliği saptanmadığı kararına yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir için kritik uyarı: Vakum etkisi olacak
İzmir için kritik uyarı: Vakum etkisi olacak
Beko: Seyyarın meselesi, memleket meselesidir
Beko: Seyyarın meselesi, memleket meselesidir

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()