Manisa’da Mezarlıkların Çehresi Değişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı, 17 ilçede bulunan mezarlıklarda eş zamanlı olarak temizlik ve budama çalışmalarına başladı. 

12 Şubat 2017 - 16:45

Temizlik ve budama çalışmalarının yanı sıra mezarlık duvarları ve kapılarının yenilenmesi için de çalışmalara başlanıldığını belirten Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır, “Vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Vatandaşların ebediyete intikal eden yakınlarını daha nezih bir ortamda ziyaret edebilmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da mezarlıklarda temizlime ve budama çalışmalarına başladı. 17 ilçede bulunan mezarlıklarda eş zamanlı olarak başlatılan çalışmayla mezarlıklarda bulunan otlar temizlenecek, ağaçlar budanacak. Çalışmayla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde göreve gelmemizin ardından geçen yaklaşık 3 senede uzun yıllar temizlik çalışması yapılmayan mezarlıklarda temizlik ve budama çalışmalarını her yıl gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız vatandaşların da büyük memnuniyetini topladı” dedi.

Duvarlar ve kapılar için de çalışmalar başladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı olarak temizlik ve budama çalışmalarıyla yetinmeyeceklerini dile getiren Daire Başkanı Serpil Çakır, “Mezarlıklarımızda duvarların ve kapıların yenilenme işlemi de sistematik olarak başlandı. İlkbahar sonuna kadar budamalara, temizlik çalışmalarına ve kapı tadilatlarına devam edeceğiz. Daha sonra ilaçlama ekiplerimiz çalışmalarına başlayacak. Ardından duvarların yenilenmesi çalışmasına ağırlık vereceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’li Beko Bakan Koca'ya sordu
CHP’li Beko Bakan Koca'ya sordu
Başkan Utku Gümrükçü: “Elfida hepimizde izler bıraktı”
Başkan Utku Gümrükçü: “Elfida hepimizde izler bıraktı”

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()