Soyer’den Gezi Mesajı; “Huzur ve barış içinde yaşamak için bir ağacın gölgesi hepimize yeter”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı tüm Türkiye'de gerçekleşen Gezi Parkı eylemlerinin 7. yılı nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

31 Mayıs 2020 - 20:00

İstanbul'daki Taksim Gezi Parkı'ndaki ağaçların kesilmesini engellemek isteyen vatandaşlara yapılan sert müdahale sonrası başlayan ve tüm Türkiye'ye yayılan ve hükümete karşı büyük öfkeye neden olan Gezi Parkı eylemlerinin ardından 7 yıl geçti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Gezi Parkı eylemlerinin 7. yılı nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Soyer'in Gezi mesajı şöyle: 

"Güzel yurdumuzda ayrışmayı değil birarada yaşamayı, ötekileştirmeyi değil kucaklaşmayı isteyen herkesin ortak ruhu olan #Gezi7Yaşında . Huzur ve barış içinde yaşamak için bir ağacın gölgesi hepimize yeter."

Tunç Soyer✔@tuncsoyer

Güzel yurdumuzda ayrışmayı değil birarada yaşamayı, ötekileştirmeyi değil kucaklaşmayı isteyen herkesin ortak ruhu olan .

Huzur ve barış içinde yaşamak için bir ağacın gölgesi hepimize yeter.

11,4 B

12:38 - 31 May 2020

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

1.158 kişi bunun hakkında konuşuyor

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özdemir,
Özdemir, "Sağlığı korumak doğal olarak hepimizin önceliği...
Anestezi teknikerleri resmi görev tanımı ve kadro istiyor!
Anestezi teknikerleri resmi görev tanımı ve kadro istiyor!

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()