İZSMMMO, İzmir'de Bir İlki Gerçekleştiriyor

OFİSİM PROJESİ İZMİR’DEN TÜM ÜLKEYE YAYILACAK.

24 Nisan 2019 - 14:32

İzmir Mali Müşavirler Odası,Türkiye’de bir ilk olan‘Ofisim Projesi’ nin açılışını gerçekleştirdi. Mesleğin kurumsallaşmasını ve gelişmesini sağlamak amacıyla başlatılan proje kapsamında, mesleğe yeni başlayan genç Mali Müşavirlere destek olunacak.

Mali Müşavirlik mesleğinin bir nevi ‘Köy Enstitüsü’ olarak nitelenen proje ile daha düşük giderlerle çağdaş bir ofiste çalışacak olan genç malimüşavirler, çeşitli eğitimlerden de geçirilerek günümüz şartlarına uygun birşekilde yetiştirilecekler.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TÜRMOB Genel Başkanı Masis Yontan’ın katıldığı törende konuşma yapan İZSMMMO Başkanı Vedat Adak ‘’Teknolojik gelişmelere entegre olmak ve uluslararası meslek şirketleriyle rekabet edebilmenin yolu kurumsallaşma ve çoklu organizasyonlardan geçiyor. Biz de Ofisim Projesi ile bunu hedefliyor ve bir ilki gerçekleştirmekten büyük gurur duyuyoruz’ dedi.

TÜRMOB GenelBaşkanı Masis Yontan ise ‘İzmir’den başlayan bu başarılı uygulamanın tüm ülkeye yayılmasını umuyorum’ dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise‘ Artık hayatın her alanında yaratıcı çözümlere ihtiyaç var. Mali Müşavirler Odası’nı bu yaratıcı girişimi için kutluyorum. Yaratıcılığı, özgünlüğü, gelişimi desteklediğimiz için yanlarındayız’ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Üçkuyular-Narlıdere metrosu için  imza atıldı
Üçkuyular-Narlıdere metrosu için imza atıldı
Büyükşehir’den İzmir trafiğine altın dokunuşlar
Büyükşehir’den İzmir trafiğine altın dokunuşlar

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()