İzbaş Yönetim Kurulu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i Ziyaret Etti

İZBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sevimli, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Yaşar İleten ve Süleyman Tahiroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Mazıcı, Selman Sağer ve İZBAŞ Genel Müdürü H. Gürsel Bahçıvancılar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

09 Mayıs 2019 - 11:09

İZBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sevimli, “İzmir sanayisinin güçlenmesi, ihracatının yükselmesi, yabancı yatırımcıların İzmir’e kazandırılması ve istihdamın artırılması yönünde İZBAŞ olarak üzerimize düşen desteği vermeye hazırız” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de, Organize Sanayi Bölgeleri ve Serbest Bölgeler ile iletişimin sürekliliğini sağlayacaklarını belirterek; gelişim ve sorunlara çözüm üretmek adına Bölge temsilcileri ile her ay düzenli toplantılar yaparak beraber çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ve Buca Akademi Yola Çıktı
Ve Buca Akademi Yola Çıktı
Başkan Gürbüz, Yeni Foça Esnafı İle Toplantı Yaptı
Başkan Gürbüz, Yeni Foça Esnafı İle Toplantı Yaptı

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()