Hayali, Lara Fabian ile Düet Yapmak

Hayali, Lara Fabian ile Düet Yapmak

İzmirli sanatçı Müge Ökten, tek isteğinin Lara Fabian'la bir araya gelmek ve kendisiyle düet yapmak olduğunu söyledi.

24 Haziran 2017 - 14:12

Genç sanatçı, Lara Fabian hayranlığının geçmiş senelere dayandığını, kendisini çok sevdiğini ve beğendiğini belirtirken, en büyük hayalinin sanatçıyla bir projede yer almak olduğunu belirtti. 

Başta İstanbul, Ankara, Bodrum, Antalya, İzmir'de farklı konseptlerde ve mekanlarda sevenleriyle bir araya gelen Müge Ökten, müzikseverlerin kendisini çok sevdiğini ve yaptığı programlara yoğun ilgi olduğunu belirtirken, en büyük hayalinin Gerçekleşmesini ve Fabian'la aynı sahneyi paylaşmak olduğunu ifade etti. Lara Fabian'ı kendisini örnek aldığını belirten Ökten. Örnek aldığım bir sanatçı ve çok iyi bir insan. Uzun yıllardır kendisini hayranlıkla takip ediyorum. En büyük hayalim onunla tanışmak ve aynı projede yer almak. İnşallah bu dileğim bir gün gerçek olur" diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()