FOÇA KENT KONSEYİ’NDEN KADIN DAYANIŞMASI

Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen “Kadın Buluşmaları”nın ikincisi Bağarası’nda gerçekleştirildi. Kocamehmetler, Yeni Bağarası, Gerenköy, Ilıpınar, Yeniköy ve Bağarası’nda yaşayan kadınların bir araya geldiği etkinlik, Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dirim Metinel’in açılış konuşması ile başladı.

25 Şubat 2020 - 09:52

Dirim Metinel konuşmasında kadın dayanışmasına vurgu yaparken Kadın Meclisi olarak hayatlarının her alanında kadınların yanlarında olduklarını, kadına yönelik etkinliklerin artarak süreceğini ve bu etkinliğin üçüncüsünün Yeni Foça’da gerçekleştirileceğini söyledi. Daha sonra Foça Kent Konseyi Başkanı Özlem Temizel ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün konuşmalarının ardından yönetmenliğini Pelin Esmer’in yaptığı “Oyun” isimli filmin gösterimi gerçekleştirildi. Filmden sonra kadınlar çay içip sohbet ederken çocuklar da kendilerine sunulan ikramlar eşliğinde palyaço ile doyasıya eğlendi.

 

Etkinliği düzenleyen Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne teşekkür eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, kadın dayanışmasına ve kadının güçlenmesine katkı sağlayan her çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde anlamış değilim!
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde...
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık Emekçilerine Açtı
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()