Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Emel Arslan Hür'den Örnek Davranış

25 Eylül 2019 - 13:38 - Güncelleme: 26 Eylül 2019 - 15:36

27 Eylül Cuma günü Bayraklı Belediye Havuz Düğün Salonunda oğlu Ulaş’ın sünnet düğününü gerçekleştirecek olan Emel ve Mehmet Hür çifti, son dönemlerde orman yangılarına karşı bir çevre sorumluluğuna dikkat çekmek için Sünnet Düğününe gelen konuklarına magnet yerine çam ağacı dağıtacak.

Emel Hür bu davranışın , “İzmir büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Bayraklı Belediye başkanı Serdal Sandal’ın çevre konusunda ki hassasiyetine bir katkıda biz koyalım ve farkındalık yaratmalarına destek olmak istedim” dedi.  “ Tek amacımız çocuklarımızın gelecekte sağlıklı bir çevrede yaşamalarını sağlamaktır, bu dünya bize atalarımızdan ödünç bırakılmıştır. Bizim görevimiz bu dünyayı daha güzel bırakmaktır, çocuklarıma da ben bunu öğretiyorum, umarım herkese örnek olur” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Faize öz
    8 ay önce
    Örnek davranışından dolayı kutluyor ve başarılar diliyorum arkadaşım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buca’da mali disiplin sağlandı: 1 yılda 125 milyon TL borç ödendi
Buca’da mali disiplin sağlandı: 1 yılda 125 milyon TL borç...
Bayraklı'da salgınla mücadele raporu
Bayraklı'da salgınla mücadele raporu

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()