INNA 2017' ye Yeni Single ile Veda Ediyor

INNA 2017 yılını yeni bir şarkıyla uğurlamaya hazırlanıyor. 11 Aralık’ta çıkan yeni albümünün ismini taşıyan çıkış şarkısı “Nirvana’ nın klibi youtube kanalında yayınlandı. 

NİRVANA Klibini, Romanya’da, yönetmen Bogdan Paun ve Alexandru Muresan NCM creative tarafından çekildi. INNA bu klipte özel kostümleri ve özel makyajı ile dikkati çekiyor.

Nirvana şarkısını İnna, Thomas Troelsen ile birlikte yazdı. 

Bu yaz hit şarkıları “GİMME GİMME” VE “RULETA” ile Türkiye’de de gündemde olan INNA, “NİRVANA” şarkısında prodüktör olarak yine MARCO & SEBA VE DAVİD CİENTE ile birlikte çalıştılar.

İNNA yeni şarkısı için:“Şarkıyı gerçekten çok sevdim, enerjik, bana müthiş yeni hisler veren bir şarkı. Umarım siz de eğlenirsiniz. Albümde çok yetenekli ve değerli insanlar ile çalıştım bir an önce çıksın ve dinleyelim, çok heyecanlıyım.”

INNA, TÜRKİYE’deki hayranlarına: “Türkiye’de bana bu kadar nazik davrandıkları için herkese çok teşekkür ederim. Aşk ve Barış la dolu bir Türkiye’yi 2018’de de görmek istiyorum.” dedi. 

Global Records tarafında üretilen, 11 Aralık’ta çıkaracak olan, NİRVANA adlı albümünde INNA’nın “Ruleta” “Gimme Gimme” gibi hit olan şarkılarının dışında yeni şarkıları da yeralıyor. Ve yeni şarkılara çekilecek olan klipler, önümüzdeki günlerde youtube kanalında yayınlanacak.

 


Bu video 2088 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir