Pınar Su'dan Sevgililerin Ruhuna Dokunan Mesajlar

Türkiye’nin ilk ambalajlı su markası olan Pınar Su, aşk ve suyun en saf halini özel tasarımlı şişelerinde buluşturuyor. Yılın en romantik günü 14 Şubat’a özel olarak hazırlanan ambalajlar birbirinden özel aşk mesajlarıyla sevgililerin duygularına tercüman olacak.

07 Şubat 2019 - 13:09 - Güncelleme: 07 Şubat 2019 - 23:24

Aşk dolu tasarımlarını bu yıl da tüketicilerine sunan Pınar Su, aşkın büyülü sözcüklerini cam şişelerine taşıyor. Gerçek aşkı göstermenin en güzel yolunun kalpten gelen bir çift söz ile de mümkün olduğunu bilenler için tasarlanan Pınar Su Sevgililer Günü ambalajları, 5 farklı aşk mesajı ile raflarda yer alacak.

 

Özel tasarımında aşkın rengi kırmızıyı ve su gibi saf duyguları öne çıkaran Pınar Su,  “Benim Yaşam Pınarım Sensin”, “Aşkına Susadım”, “Su Aşkına”, “Aramızdan Su Sızmasın”, “Seni Sevdiğim Su Götürmez Gerçek” mesajlarıyla kalplere dokunacak.

 

Pınar Su Sevgililer Günü özel tasarımları 750 ml ve 330 ml şişelerde, ulusal ve lokal zincir marketlerde yer alacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde anlamış değilim!
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde...
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık Emekçilerine Açtı
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()