Ömer Eşki Bornova için yola çıktı!

2024 yerel seçimleri öncesinde CHP'den aday adayı olan Ömer Eşki, Bornova için kolları sıvadı.

30 Kasım 2023 - 23:35


Aday adaylığını bugüne kadar yaptığı çalışmaları anlatarak duyuran Ömer Eşki, "Uzunca bir süredir dostlarımla yoğun bir çaba ve hazırlık içerisindeyiz. Bu çaba ve hazırlık hepimizin ortak mücadelesi olacak. Dolayısıyla son zamanlarda bu sebeple kapınızı çalarken sizler de bizi hoş sohbetinizle karşılıyorsunuz. 9 Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü'nden mezunum. Sonrasında Yaşar Üniversitesi'nde Enerji Hukuku üzerine Ege Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler ve Siyasal Bilimler alanında yüksek lisanslar yaptım. Yenilenebilir enerji üzerine çalışmalarda bulundum. Sadece Bornova'da yaşayan bir genç değil Bornova'yı yaşayan, tüm sosyal ve siyasal yaşantısında yer alan biriyim. Baba evimiz CHP'de Bornova Gençlik Kolları Başkanlığı ve İzmir İl Gençlik Kolları Sekreterliği görevlerinde bulundum. TMMOB'a bağlı Tekstil Mühendisleri Odası'nda iki dönem oda yöneticiliği ve TMMOB Genel Kurul delegeliği yaptım. Bornova ADD üyesiyim. Bornova'da futbol kulübü yöneticiliği ve yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptım. Sendikacı bir babanın oğlu ve sendikacı bir kadının eşiyim. Emek mücadelesinin yılmaz bir neferiyim. Bu çıkmış olduğum yolculuğum öncesindeki son durağım Tüm Yerel-Sen İzmir 2. Nolu Şube Başkanlığı göreviydi. On yıla aşkın süredir belediyecilik deneyimimiz ile karşınıza çıkıyoruz. Bornova'nın geleceğini birlikte yönetmeye talibiz. Değerli Bornovalılar katılın bize" dedi.

Eşki'nin sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklamalar kısa sürede büyük beğeni aldı. Vatandaşlar Eşki'nin hem genç hem de tecrübeli olmasının önemine vurgu yaparak Bornova Belediye Başkanlığı adaylığını hak ettiğinin altını çizdiler.

Bu haber 478 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
Baksen Çeliker Resim Sergisi Karabağlar’da
Baksen Çeliker Resim Sergisi Karabağlar’da

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()