Nevşehir Belediyesi Abdullah Çatlı’nın adını bir meydana verdi!

Abdullah Çatlı’nın adı Nevşehir’de bir meydana verildi. İYİP’li belediye başkanı kararı Çatlı’nın ağabeyinin de katıldığı toplantıda duyurdu.

08 Haziran 2024 - 13:01

Nevşehir Belediyesi’nin İYİP’li Başkanı Rasim Arı, belediye meclisinin kararını duyurarak “Bu şehrin meclis üyeleri kendi evlatlarına nasıl sahip çıktığını 28 yıl sonra ortaya koymuştur” ifadelerini kullandı.

Abdullah Çatlı’nın ağabeyinin de katıldığı bir toplantıda konuşan Arı “Bugün Borsa Kavşağı’nın ismi Abdullah Çatlı Meydanı olarak değiştirilmiştir” dedi.

Nevşehirlilere “Yıllar sonra atılamaz denilen adımları atan belediye başkanına da sahip çıkacaksınız” diye seslenen Arı konuşmasının devamında “Bu şehirde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Herkes seçilmiş belediye başkanına saygı duymayı öğrenecek. Öğrenemeyenlere önce ben sonra da Nevşehirli öğretir” sözlerini sarf etti.

Abdullah Çatlı’nın ağabeyi Zeki Çatlı, Arı’nın bugüne kadar “hiçbir belediye başkanının cesaret etmediği bir şeyi" yaptığını belirterek “28 senedir tüm belediye başkanlarının kapısını çaldık. On binlerce imza topladık verdik. Alperen Ocakları, Ülkü Ocakları imzalar topladılar verdiler. Kimse eline alamadı, sığ düşündü” diye konuştu, Arı’yı bir de alnından öptü.

Bu haber 344 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bucalı hayırsever aileden belediyeye tarla bağışı
Bucalı hayırsever aileden belediyeye tarla bağışı
Alaçatı’da çevre temizliği sürüyor
Alaçatı’da çevre temizliği sürüyor

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()