Nevşehir Belediye Başkanlığı'ndan ve AKP'den istifa eden Rasim Arı ve eşi İYİP'e katıldı

Nevşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifasının ardından AKP'den de istifa eden Rasim Arı ve eşi Melek Arı İYİP'e katıldı

29 Mart 2023 - 13:32

Nevşehir Belediye Başkanlığı'ndan geçen yıl, AKP'den de Ocak ayında istifa eden Rasim Arı ve eşi Melek Arı İYİP'e katıldı.

Rasim ve Melek Arı'nın rozetlerini İYİP Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

'En cesur insanlar yolsuzluk yapmayanlardır'

Rasim Arı, İYİP kürsüsünden yaptığı konuşmada, "Kardeşlerine tuzak kurmaya çalışanlarına şunu ifade edeyim ki, en cesur insanlar yolsuzluk yapmayanlardır" dedi.

Akşener: Ya güç hırsından yolunu kaybetmiş bir kişinin ihtiraslarına teslim olacağız ya da...

İYİP Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Bugün maalesef insanların vicdansızca fakirleştirildiği, kutuplaştırıldığı, devletimizin ise şuursuzca güçsüzleştirildiği ucube bir dönemden geçiyoruz. Çok büyük bir sınav veriyoruz. Her gün saçma sapan açıklamalarla yıpratılan sinirlerimiz var, her gün akıl dışı kararlarla söndürülen umutlarımız var. Türk siyasetinde daha önce eşi benzeri görülmemiş bu ucube döneme milletçe yapacağımız kritik bir seçim var. Vereceğimiz çok önemli bir karar var. Tam 1.5 ay sonra milletçe tarihi bir karar vereceğiz. Ya millet iradesini yeniden hakim kılacağız ya da sarayın büyüyen gölgesinde kaybolup gideceğiz. Ya cumhuriyetin yeni asrını hep birlikte müjdeleyeceğiz ya da ucube bir sistemin ilelebet devamına boyun eğeceğiz. Ya güç hırsından yolunu kaybetmiş bir kişinin ihtiraslarına teslim olacağız ya da istibdatın karşısında 'Yaşasın Hürriyet' diye bağıracağız" ifadelerini kullandı.

Bu haber 250 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
200 kişi işsiz kaldı: Gıda devi iflas etti
200 kişi işsiz kaldı: Gıda devi iflas etti
Bayram bilançosu: 68 ölü, 9 bin 787 yaralı
Bayram bilançosu: 68 ölü, 9 bin 787 yaralı

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()