Nar çiçekleri anaokullarında ön kayıtlar başladı

Geleceğin aydınlık yüzlerini yetiştiren Nar Çiçekleri Anaokulları’nda yeni dönem öncesi ön kayıtlar başladı. Çatalkaya, 2.İnönü ve Narlı Şubelerinde ön kayıtlar 2 Haziran’a kadar alınacak. Yeni hizmete girecek Ilıca Şubesi’nde ise kayıtlar temmuz ayında olacak. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Nar Çiçekleri Anaokulları ile çocuklarımızın geleceğine dokunmaya, eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya devam ediyoruz” dedi.

24 Mayıs 2023 - 15:22

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in en önem verdiği projeler arasında yer alan Nar Çiçekleri Anaokulları’nda yeni dönem öncesinde ön kayıtlar başladı. Geleceğin aydınlık yüzlerini yetiştiren Nar Çiçekleri Anaokulları’nın Çatalkaya, 2.İnönü ve Narlı şubelerinde ön kayıtlar 2 Haziran’a kadar devam edecek. Yeni açılacak Ilıca Şubesi’nde ise kayıtlar temmuz ayında alınacak. Ilıca Şubesi’nin de açılmasıyla birlikte Nar Çiçekleri Anaokulları’nda kapasite 300’ü aşacak.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, okul öncesi eğitimde gelişmiş ülkelerle aradaki farkı henüz kapatamadıklarını ifade ederek, “Uzmanlara göre zihinsel gelişimin büyük oranda okul öncesi dönemde tamamlandığı ifade ediliyor. Biz de Nar Çiçekleri Anaokulları ile çocuklarımızın geleceğine dokunmaya, eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya devam ediyoruz. Nitelikli bir okul öncesi eğitimin bir çocuğun hayatını ne kadar olumlu etkilediğini biliyoruz. Bu vizyonla, ‘5 yılda 5 anaokulu’ vaadimizi yerine getiriyoruz. Nar Çiçekleri Anaokullarımızın Ilıca Şubesi’ni de yeni eğitim dönemine yetiştireceğiz. Çocuklarını Nar Çiçekleri Anaokullarımıza göndermek isteyen ailelerimiz 2 Haziran’a kadar ön kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.

Nar Çiçekleri Anaokullarına kayıt yaptıran ailelerin 0530 915 13 16 numaralı telefondan bilgi alabileceği ifade edildi.  

Bu haber 219 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı
Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak
Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()