Murat Kurum: Bir dönem AK Parti'ye teslim edin bir daha asla vazgeçemezsiniz

AKP'nin İstanbul adayı Murat Kurum, Kadıköy'de konuştu, 'Kusura bakmayın yönetemiyorsunuz. Bugün Kadıköy'ümüzde yapılmış tek bir kapalı spor salonu bile yok' dedi.

11 Şubat 2024 - 13:01

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında Kadıköy'de "STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle" bir araya geldi. Programda Kurum'a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan da eşlik etti. 

Kurum, "Kadıköy, İstanbul geçtiğimiz beş yılda çok vakit kaybetti. Mevcut yönetim, hâlâ, İstanbul'un gerçek gündeminden kaçarak insanımızın vaktini harcamaya devam ediyor. Kadıköy'e bir tane spor sahası açamamışsınız, hayvan bakım merkezi kuramamış, trafiği yönetememişsiniz, bir yuvayı bile yenilememişsiniz. Hâlâ yok Cumhurbaşkanı şöyle dedi, yok hükümet böyle yaptı diyorlar" dedi.

"Aklınız fikriniz hep İstanbul'un dışında. Artık İstanbul'a dönün aynaya bakın" diyen Kurum, "Bu kadar vaat verip, İstanbul'u metro ağı ile öreceğim deyip, yeşil alanlarla donatacağım deyip bu sözlerin hiçbirini gerçekleşmediğini göreceksiniz. Kusura bakmayın yönetemediniz, yönetemiyorsunuz, 31 Mart'tan sonra da zaten böyle bir fırsatınız olmayacak. Geçti Bolu'nun pazarı derler ya o pazar geçti. Mevcut CHP'li İBB yönetim ne büyükşehir ne de ilçe belediyesi Kadıköy için verdikleri sözleri tutmadı. Ya burası Kadıköy, Kadıköy Fenerbahçe'nin, sarı kanaryanın şehri, sporun merkezi. Ama gelin bakın ki, bugün Kadıköy'ümüzde yapılmış tek bir kapalı spor salonu bile yok" diye konuştu. 

Murat Kurum şunları söyledi:

"CHP'li seçmenlerimizden duyduğumuz bir şey var. Orada bize 'Bir dönem bu şehri AK Parti'ye teslim etsek de biraz proje yapsalar, yolumuzu suyumuzu düzeltseler, sonraki seçimde yine CHP'ye veririz' diyorlar. Biz de onlara cevaben 'Siz bir dönem AK Parti'ye Cumhur İttifakı'na belediyeyi teslim edin. Biz projelerimizle sizde öyle bir alışkanlık yaparız ki bizden bir daha asla vazgeçemezsiniz' diyoruz."

Bu haber 128 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
Baksen Çeliker Resim Sergisi Karabağlar’da
Baksen Çeliker Resim Sergisi Karabağlar’da

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()