Kızılay Karşıyaka’dan Vefa

Türk Kızılay’ı Karşıyaka şubesi bağışçılarının mezarlarını ziyaret ederek ahde vefa örneği gösteriyor.

12 Mayıs 2021 - 14:27

Türk Kızılay’ı Karşıyaka şubesi, ebediyete göç etmiş bağışçılarını unutmayarak büyük vefa örneği sergiliyor.  Şube yönetimi, kadın kolları, gönüllüleri ve çalışanları Örnekköy ve Doğançay mezarlıklarında bulunan bağışçıların mezarlarını bayram öncesi ve bayramda ziyaret ediyorlar, mezarların gerekli bakımlarını yapıp mezarlara güller dikiyor ve dualar okuyor.

Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kâmil Karadeniz bağışçılar sayesinde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduklarını belirterek şunları söyledi. “Yaşayan kadar, vefat eden bağışçılarımızı asla unutmuyoruz. Onlar sayesinde binlerce aileye yardım elini uzattık.  Her bayram Karşıyaka’daki mezarlıklarda ebediyete göç etmiş bağışçılarımızın mezarlarını ziyaret ediyor, mezarların bakımını yapıyor, güller bırakıyor ve dualar okuyoruz. Türk Kızılay’ına destek vermiş ve ebediyete göç etmiş değerli bağışçılarımızın kabir ziyaretini büyük bir görev olarak telaki ediyoruz. Mekânları cennet olsun. Yaşayan ve ebediyete göç etmiş bağışçılarımızın yapmış oldukları bağışları Allah kabul etsin.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Peker'den Sezgin Baran Korkmaz'ın ses kaydıyla ilgili yeni iddia
Peker'den Sezgin Baran Korkmaz'ın ses kaydıyla ilgili yeni iddia
 Purçu, İzmir’in Çernobil’i Olarak Bilinen Nükleer Atıklarla Dolu Kurşun Fabrikasını Sordu
Purçu, İzmir’in Çernobil’i Olarak Bilinen Nükleer Atıklarla...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()