Kani Beko, Seçmene Verdiği Sözü Tuttu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. dönem İzmir milletvekili Kani Beko seçim öncesi seçmene verdiği sözü tuttu. Beko, milletvekili olarak parlamentoda bulunduğu beş yıllık dönemde neler yaptığını kitap haline getirdi. Kani Beko, İzmir’i ve İzmirliyi temsil ettiği dönemlerin yer aldığı kitabını CHP İzmir örgütlerini, belediye başkanlarını, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek hediye ediyor.

28 Eylül 2023 - 12:03

Milletvekili olmadan önce İzmirlilere verdiği bir söz olduğunu hatırlatan Kani Beko, milletvekilliği sona erdiğinde, yaşadığı dönemini kitaplaştıracağı konusundaki sözünü yerine getirdiğini söyledi. Beko, “Milletvekili olmadığım için İzmirlilere verdiğim sözü tutarak beş yıllık milletvekili olduğum süre zarfında neler yaptığımı hazırladığım bu kitapla anlatmak istedim” dedi.

 

Hazırladığı bu kitabın faaliyet raporu gibi düşünülmesi gerektiğini ifade eden Beko, milletvekili olduğu beş yıl boyunca verdiği kanun teklifleri, soru önergeleri, basın toplantılarında yaptığı açıklamaların yer aldığını belirtti. Beko, “İzmir'e hizmet etmek benim için çok önemli, şimdi İzmir ilçe belediye başkanlarımızı ilçe örgütlerimizi, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, odaları kısacası her yere gitmeye çalışıyorum. İzmirliye verdiğim sözü yerine getiriyorum ve hazırladığım kitabı hediye ediyorum” dedi.

Bu haber 238 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı
Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak
Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()