KALDER Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi;1999 yılından bu yana geleneksel olarak her yıl düzenlediği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nun (MAS) 23.sünü 7 Haziran’da Manisa Double Tree by Hilton’da gerçekleştirecek.

31 Mayıs 2023 - 10:03

Binin üzerinde alanında yetkin ve başarılı katılımcı listesi ile sadece İzmir’in değil, Ege’nin en büyük organizasyonu olan Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, kaliteyi odağına alan Ege Bölgesi, İzmir ve Manisa’nın sanayi, hizmet, kamu sektörlerinin üst ve orta kademe yöneticileri, akademisyenleri ve öğrencilerini buluşturmaya hazırlanıyor.

Ege Bölgesi’nin önde gelen şirket, kurum ve kuruluşlarının da destek verdiği Sempozyumun bu yıl ana teması “Zamansız Yansımalar” olarak belirlendi. Toplum 5.0, sürdürülebilirlik, yapay zeka, kriz dönemlerinde liderliğin önemi gibi kavramların öne çıkacağı sempozyumun, kendi alanında uzman konuşmacıları, gün boyunca iş dünyası temsilcilerine yeni bakış açıları kazandırırken, ufuklarının açılmasını da sağlamayı hedefliyor.

 

Kılıç: “Bu yıl MAS Manisa’da”

 

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’na davetli konuşmacı konukların, kendi yaşamlarında ve iş ilişkilerinde kalite odaklı iş yapış ve yaşam biçimleri ile fark yaratan akademi, iş, sanayi, teknoloji ve kültür/sanat dünyasından birçok isimden oluştuğunu belirten KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Senem Kılıç, sunumların tüm sempozyum katılımcılarında yeni bir bakış açısı inşasında bir temel olmasını hedeflediklerini söyledi. Sempozyumda ayrıca “Yılın Başarılı Ekibi Ödülü” ile “Ege Bölgesi Üstün Performans Ödülü”nün de sahiplerini bulacağını dile getiren KalDer İzmir Şubesi Başkanı Dr. Senem Kılıç, ödüllerin mükemmellik yolundaki kurum ve kuruluşlara kalitelerini ulusal ve uluslararası seviyeye yükseltmeleri için bir fırsat sunduğunu ve toplam kalite yönetim anlayışının yayılımını teşvik ettiğini kaydetti.

Bölgedeki kurum/kuruluşların ve üst düzey yöneticilerini, bu yıl KalDer üye firmalarının yoğunlukta olduğu Manisa’da yapılacak sempozyumda görmek istediklerini söyleyen Dr. Kılıç, “Bölgemizin önde gelen kuruluşlarında söz sahibi olan, bu firmaların başarıya giden yolda direksiyonunda oturan fikir önderlerini aramızda görmek istiyoruz. Tüm yöneticileri ve iş dünyası temsilcilerini 7 Haziran tarihinde Manisa Double Tree by Hilton’da yapılacak olan sempozyuma katılmaya çağırıyorum” diye konuştu.

 

Program:

23. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu

 

ZAMANSIZ YANSIMALAR

 

07 HAZİRAN ÇARŞAMBA

08.30 09.00: Kayıt/Karşılama

09.00 09.15: Açılış Konuşmaları

09.15 09.30: Eser Mutlu ile Kahkaha Yogası

09.30 10.30: 1.OTURUM

Oturum Adı: Yolculuk Nereye?

- Ufuk Tarhan, Futurist, Ekonomist

10.30 10:45 Ara

10:45 12:00 2.OTURUM

Oturum Adı: Aldı Başını Gidiyor…

Moderatör:

- Hakan Güldağ, Nasıl Bir Ekonomi Yönetim Kurulu Başkanı

Konuşmacı :

- Prof. Dr. Emre Alkin, Topkapı Üniversitesi Rektörü, Ekonomist, Yazar

12:00 12:15 Ara

12:15 13:30 3.OTURUM

Moderatör: - Banu Koç Çakan BCC Kurucusu, Eğitmen,

Konuşmacılar

-İnan Acılıoğlu, OpM-D Danışmanlık Kurucusu, Yazar

-Hakan Ünlü, MaxionWheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı

-Arif Kaya, Hugo Boss Genel Müdürü

13.30 14.15 Öğle Yemeği

14.15 15.30 4. OTURUM

Oturum Adı: Yeni Trendlerin Yansımaları  

Moderatör: - Dr. Senem Kılıç, KalDer İzmir Şb. Yönetim Kurulu Başkanı, Vira Stratejik Ortaklık Genel Müdürü

Konuşmacılar:

- Dilek Mete, Myliba Kurucu Ortak

- Nilüfer Aktaş, Digitopia Sürdürülebilirlik Lideri

15.30 15.45 Ara

15.45 16.45 ÖZEL OTURUM / BÜTÜNSEL UYANIŞ

Konuşmacı:

- Ali İhsan Varol, Sunucu, Oyuncu, Yapımcı, Senarist

17.00 19.00 EGE BÖLGESİ YEREL KALİTE ÖDÜLLERİ ÖDÜL TÖRENİ & KOKTEYL

 

Bu haber 190 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polat,“Emekliye, Asgari Ücretliye Olmayan Bütçe Firmalara Akıyor”
Polat,“Emekliye, Asgari Ücretliye Olmayan Bütçe Firmalara...
Yüzde 98 artış: Kartlı ödemelerin tutarı 1,27 trilyon liraya ulaştı
Yüzde 98 artış: Kartlı ödemelerin tutarı 1,27 trilyon liraya...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()