İstanbul'a çok yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, 'İstanbul'da Pazar günü büyük bir tipi ihtimali var. Kar yağışıyla birlikte fırtına hayatı zorlaştıracak' dedi.

02 Şubat 2023 - 10:52

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda pazar günü için kar yağışına dikkat edilmesini istedi.

Ökten, "İstanbul'da Pazar günü büyük bir tipi ihtimali var. Kar yağışıyla birlikte fırtına hayatı zorlaştıracak. İstanbul havalimanında uçuşunuz varsa gözden geçirmeniz gerekiyor. Kar vortex şeklinde olacağı için çok yoğun..." dedi.

Ökten, diğer bölgeler için ise, "Ülkemizin doğusu bol kar yağışları alacak gibi görünüyor. Gaziantep de örtülük kar alacak. Doğu Anadolu'nun tamamı kalın bir kar tabakası alacak. Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkâri zor şartlar yaşayabilir..." ifadesini kullandı.

Bu haber 120 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buca'da kitap yazan öğrenciler yeni ufuklara yol açıyor
Buca'da kitap yazan öğrenciler yeni ufuklara yol açıyor
Batur: Sosyal demokrat doğdum, sosyal demokrat devam edeceğim
Batur: Sosyal demokrat doğdum, sosyal demokrat devam edeceğim

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()