İsmail Saymaz: "Ektiği fideler Kılıçdaroğlu'na rağmen büyüyor"

Sözcü yazarı İsmail Saymaz, yazdığı yazıda Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına cevap verdi.

15 Nisan 2024 - 14:11

Sözcü yazarı İsmail Saymaz bugün yazdığı yazıda Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. 

 

Gazeteci Saymaz, "Kılıçdaroğlu'nun 31 Mart'ta payı var mı" başlıklı yazısında, 31 Mart yerel seçimlerine etkisinin olumlu ve olumsuz yönleriyle değerlendirdiği eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Ekilen tohumlar fide oldu, fideler çınar olacak” paylaşımına göndermede bulunarak, “Ektiği fideler Kılıçdaroğlu’na rağmen büyüyor” dedi. 

 

Saymaz, yazısında şunları kaydetti:

 

“Kılıçdaroğlu, seçimden sonra attığı tweette, ‘Ekilen tohumlar fide oldu, fideler çınar olacak’ dedi. Tohum saçtığı doğruysa da... Ektiği fideler Kılıçdaroğlu’na rağmen büyüyor. CHP, makus talihini yenmeye Kılıçdaroğlu’nu değiştirerek ve yenilenerek başladı. Genç ve kadın adaylarla seçmenin karşına çıktı. Altılı Masa’yı lağvederek, kendisini halka arz etti, ittifakı CHP çatısı altında kurdu. İstanbul ve Ankara’da halkçı belediyecilik deneyimi muhafazakâr ve milliyetçi seçmenin CHP’ye dair algısını yıktı. Sağ partilerin oy tabanı görülen seçmen, değişim geçiren CHP’ye oy verip kredi açarak, iktidarı cezalandırdı. 31 Mart’ın kaybedenleri arasına Kılıçdaroğlu da girdi.”

Bu haber 208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()