Gaye Karace Karadağ mezarı başında anıldı

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Önceki Dönem Genel Sekreteri ve TRT İzmir Radyosu’nun unutulmaz spikerlerinden Gaye Karace Karadağ, aramızdan ayrılışının 3. yılında mezarı başında ailesi tarafından anıldı.

16 Nisan 2024 - 21:44

Gaye Karace Karadağ’ın Karşıyaka Doğançay mezarlığındaki anma törenine; İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Önceki Dönem Başkanı Misket Dikmen, İGC Yönetim Kurulu Üyesi Esat Erçetingöz, Eşi M. Dündar Karadağ, ailesi ve sevenleri katıldı.

İGC Başkanı Dilek Gappi, Gaye Karace Karadağ’ın İGC tarafından daima sevgi ve minnetle anılacağını dile getirerek, “Gayemiz çok iyi kalpli, herkesi düşünen, harika bir insandı. Cemiyetimiz için de çok büyük emekler verdi. Onu hep güzel gülümsemesiyle, saygı ve rahmetle hatırlayacağız. Huzur içinde uyusun” dedi.

Mezarı başında yapılan anmanın ardından Eşi M. Dündar Karadağ tarafından İzmir Gazeteciler Cemiyeti Uluslararası Basın Merkezi’nde hayır lokması döküldü. Lokmaya; İGC Başkanı Dilek Gappi, İGC Onursal Başkanı ve CHP Önceki Dönem Milletvekili Atila Sertel, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu, İGC Üyeleri ve ailesi katıldı.

Bu haber 127 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()