Enginyurt: Özdağ İçişleri Bakanı olursa Süleyman düşünsün

DP'li Cemal Enginyurt Sözcü TV'de katıldığı yayında 'Olan benim içişleri bakanlığıma oldu' dedi.

24 Mayıs 2023 - 15:31

Millet İttifakı bileşenlerinden Demokrat Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı ve 28. Dönem İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, Sözcü TV yayınında "İçişleri Bakanı Ümit Özdağ olursa bu saatten sonra Süleyman Soylu düşünsün. Vatana millete hayırlısı olsun" dedi.

Özdağ, Sözcü TV yayınında İçişleri Bakanlığı'nın kime verileceğiyle ilgili olarak kendisinin de bu görevi istediğini belirterek şunları söyledi:

"Bu memlekette bir mücadele, bir inancı ortaya koymak içindi. Benim öyle bir asla ısrarım da olmaz, inadım da olmaz. Ümit Özdağ İçişleri Bakanı olup memlekete hayırlı iş yapacaksa Süleyman düşünsün bu saatten sonra. Olsun derim. Süleyman yani ben yine kibar davranırdım ama Ümit Özdağ İçişleri Bakanı olursa Süleyman düşünsün."

Ümit Özdağ ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun düzenlediği ortak basın toplantısının canlı yayında izlenmesinin ardından yaptığı açıklamada ise Enginyurt "Olan benim içişleri bakanlığıma oldu. Hayırlı olsun" dedi.

Bu haber 109 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buca'da kitap yazan öğrenciler yeni ufuklara yol açıyor
Buca'da kitap yazan öğrenciler yeni ufuklara yol açıyor
Batur: Sosyal demokrat doğdum, sosyal demokrat devam edeceğim
Batur: Sosyal demokrat doğdum, sosyal demokrat devam edeceğim

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()