CHP'Lİ POLAT “BU BİR ALGI OPERASYONUDUR”

CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat,Karaburun Belediyesi’nin personel kimlik kartlarından, T.C. ibaresi ve Türk Bayrağı’nı kaldırdığı iddialarına sert tepki gösterdi. Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’a destek açıklaması yapan Polat “Yapılan açıklamalar tamamen asılsız ve mesnetsizdir. Kimlik kartlarının üzerinde T.C. ibaresinin ve Türk Bayrağı’nın olduğu noter onaylı belgelerle mevcuttur.” dedi.

10 Ekim 2019 - 11:19

“BU BİR ALGI OPERASYONUDUR”

Polat “Başkanımız,İzmir'in Karaburun ilçesi merkezinde görev yapan ilköğretim okulu müdürünün ‘Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer, perdesiz ev de ya satılıktır ya kiralık.’ şeklindeki sosyal medya paylaşımından sonra ilgili kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuştur.

Okul müdürünün kadınları aşağıladığı paylaşımına karşı gösterdiği mücadele ile müdür görevden alınmıştır. Bu gelişmenin ardından Başkanımıza yönelik bir algı operasyonunun düğmesine basılmış, iftiralar atılmaya başlanmıştır.Görevde olduğu süre içinde belediye başkanının ismi ve imza bölümünün değiştirilmesi dışında kimliklerde bir değişiklik yapılmamakla birlikte,üzerinde T.C. ibaresi ve Türk Bayrağı bulunan kartlar kullanılmaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisi’ni sandıkta yenemeyen karanlık zihniyetlerin iddiaları tamamen asılsız ve mesnetsizdir.T.C. ibaresi ile sorunu olanları,AKP Genel Başkanının bir ödül töreninde yaptığı konuşmada ki ‘Uzun zamandır belediye binalarının kapılarında yer almayan T.C. ibarelerinin yeniden asılması riyakarlıktır’ sözlerinde aramalıdırlar. Belediye Başkanımız İlkay Girgin Erdoğan’ın yanındayız.” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()