CHP'li Efes Elçuklu Kadınlar Seçime Hazır

Geçtiğimiz hafta seçim startını büyük bir katılım ve heyecanla başlatan CHP Efes Selçuk İlçe Başkanlığı, saha çalışmaları için parti binasında Genişletilmiş Kadın Kolları Toplantısı düzenledi.

10 Şubat 2024 - 11:21

CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve CHP Efes Selçuk Kadın Kolları Başkanı Sibel Cebeci başta olmak üzere çok sayıda kadın üyelerin katıldığı toplantıda, kadınların siyasi katılımını güçlendirmek, demokratik katılımı ve kadın liderliğini güçlendirmek amacıyla atılan önemli bir adım olarak değerlendirildi.

 

Genişletilmiş Kadın Kolları Toplantısı'nda gösterilen yoğun ilginin, sandık başında kadınların aktif katılımıyla güçlü bir şekilde yansıyacağına olan inancını vurgulayan CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, toplantıya katılarak güç veren tüm kadınlara yürekten teşekkür etti. Onbaşıoğlu, "Kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte yerel seçimlere doğru gümbür gümbür geliyoruz. Geçmişte bu partiye emek veren Parti büyüklerimizle birlikte alacağız bu seçimleri. Altı oklu bayrağımızı, partimize gönül vermiş emektar kadınlarımızın ellerinde daha yükseğe çıkaracağız" dedi.

 

Kentine ve partisine sahip çıkan böylesine güçlü kadınları birarada görmekten büyük gurur duyduğunu belirten Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, "Kadınların cesareti ve kararlılığı olduğu sürece seçim kaybedilmez, kazanılır. Gücümüzü biz, bizden alırız. Güçlü kadınlar, güçlü parti ile aydınlık yarınlara" dedi.

Bu haber 186 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
Urla'nın meclis üye adayları belli oldu
İZMO İzmirli Minikleri Deprem Konusunda Bilgilendirecek
İZMO İzmirli Minikleri Deprem Konusunda Bilgilendirecek

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()