Bayraklı Muhittin Erener Mahallesi halkı doğalgaz istiyor

Bayraklı Muhittin Erener Mahallesi sakinleri, Bayraklı’nın pek çok mahallesine geçtiğimiz yıllarda bağlanan doğalgazın yaşadıkları mahalleye gelmemesi üzerine yüzlerce aile imza verdi.

14 Mayıs 2024 - 17:50

31 Mart seçimlerinde dört dönemdir muhtarlık yapan Yılmaz Güngör’ü büyük oy farkı ile geçen Abit Avcı, kolları sıvadı ve doğalgazın mahalleye gelmesi için halktan imza toplamaya başladı. Kısa süre içinde 2 bine yakın hane reisinin imzasını alan Muhtar Abit Avcı, CHP önceki dönem İzmir Milletvekili Atila Sertel, Halis Ayhan, Mustafa Evci ve Kadir Gören ile İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’i ziyaret etti.

Halkın talebini Genel Müdür Yetik’e ileten Muhtar Avcı, en kısa sürede bölgeye doğalgaz yatırımı yapılmasını talep etti. Genel Müdür Ahmet Yetik ise en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını, bu konuda belediye başkanı ile görüşerek yatırımın planlanacağını söyledi.

Bu haber 176 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
Yusuf Tekin; 'İlla devlet memuru olmak isteyenler…'
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar
19 Mayıs’ı KOSBİFEST ile kutladılar

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()