Yeni genelgede otel ve konaklama tesislerine paket servis yasağı

Korona virüsü salgını nedeniyle otel ve konaklama tesislerinin paket servis hizmeti vermesi yasaklanırken tesislerin restoran, lokanta ve diğer salonlarında da saat 22.00'den sonra müzik yayını yapılamayacak.

28 Kasım 2020 - 23:23

İçişleri Bakanlığı, korona virüsü (Covid-19) salgınına yönelik tedbirler kapsamında otel ve konaklama tesislerinin restoran ile lokantalarına yönelik yeni bir genelge yayınladı.

Son genelgeye göre, otel ve konaklama tesislerindeki lokanta veya restoranlar sadece konaklama yapan müşterilere yemek hizmeti verebilecek olup  tesislerdeki lokanta veya restoranlar dışarıya paket servisi yoluyla satış yapamayacak.

Ayrıca tesislerde bulunan restoran, lokanta ve diğer salonlarında saat 22.00'den sonra her türlü müzik yayını yapılamayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çiğli Belediyesi’nden Çocuk Hakları Mücadelesine Uluslararası Destek
Çiğli Belediyesi’nden Çocuk Hakları Mücadelesine Uluslararası...
CHP'li Beko, atanamayan odyometristlerin sorunlarını Meclis'e taşıdı
CHP'li Beko, atanamayan odyometristlerin sorunlarını Meclis'e...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()