Türkiye’de Sadece İki Tane Var

Türkiye'de Sadece İki Tane Var

Türkiye'de iki kadın tiyatrosundan biri olma özelliği taşıyan Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu'ndan üst üste 'Esinti' ve 'Sultanlıktan Sefalete' adlı iki oyun birden izleyicilerle buluşuyor.

01 Mart 2018 - 14:54

Kadınların sorunlarını en iyi kadınlar anlatır diyerek insana insanı insanca anlatan sanat tiyatro yolunu seçen Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu kadın sorunlarına dikkat çekmek için yazılmış  'Esinti' ve 'Sultanlıktan Sefalete' adlı iki oyunu üst üste sahneye taşıyacak. 


İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kültür Sanat Grubunun Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu Tülay Demirören Başkanlığında, Şaziment Duran'ın yazıp yönettiği oyun ilk gösterimini 2 Mart Cuma Günü, ikinci gösterimini 17 Mart Cumartesi Günü Fuar Gençlik Tiyatrosu'nda saat: 20.30'da izleyicileriyle buluşacak. Gösterim ücretsiz ve halka açık olacak. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Siyasetinde de Kadının Adı Yok
İzmir Siyasetinde de Kadının Adı Yok
CHP'de Gün MYK Günü
CHP'de Gün MYK Günü

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()