Seferihisar'da Aday Netleşiyor

Seferihisar Belediye Başkan Adayı Yelda Celiloğlu’nun sağlık sorunlarını gerekçe göstererek adaylıktan çekilmesiyle birlikte adı daha önce de sıkça telaffuz edilen Deniz Tolga İnci’nin adaylığı tekrar gündeme geldi.

08 Şubat 2019 - 11:15

Seferihisar Belediye Başkan Adayı Yelda Celiloğlu’nun sağlık sorunlarının nüksetmesiyle birlikte adaylıktan çekilmesiyle Seferihisar’da yeni aday kim olacak konusu konuşulmaya başlandı. Adaylık için en güçlü ismin Deniz Tolga İnci olduğu CHP genel merkezinde konuşuluyor. 

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer'le yakınlığı da bilinen İnci' nin adaylığının açıklanması beklenirken Genel Başkan Kılıçdaroğlu' nun son defa kurmaylarının ve Soyer' in görüşlerini alacağı öğrenildi.

6 yıl yaptığı Kent Konseyi Başkanlığı sürecinde Seferihisarlılar tarafından tanınan İnci bölgeyi ve bölgenin sorunlarını iyi bilen bir isim olarak dikkat çekiyor. Halen CHP İl Delegesi olan Deniz Tolga İnci eğitimci kimliğiyle de öne çıkıyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()