SANATÇI SEDAT YÜCE’DEN ONLİNE KONSERLER SERİSİ

31 Mayıs 2020 - 11:56

Ülkemizi 2001 yılında eurovision şarkı yarışmasında temsil etmiş İzmirli sevilen sanatçı Sedat Yüce pandemi döneminde gerçekleştirmiş olduğu online konserler ile sanatsever ile buluştu. Her hafta sosyal medya hesaplarından gerçekleştirmiş olduğu online konserler ile büyük ilgi topladı.

 

ONLİNE BELEDİYE KONSERLERİ

 

“Evinde Kal” sloganıyla gerçekleşen online konserler serisi Çiğli, Konak, Bornova ve Çeşme Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarındanda  yayınlandı. 

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ANLAMLI DESTEK

 

Sanatçı covid-19 salgını döneminde sektörün öncü firmaları birlikte başlatmış olduğu sosyal proje ilede bir sağlık çalışanının pandemi sonrası gerçekleşecek düğünü içinde gönüllü oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD Hazine Bakanlığı 'El Kaide'nin Türkiye'deki finans ağı'nı yayınladı
ABD Hazine Bakanlığı 'El Kaide'nin Türkiye'deki finans ağı'nı...
7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu için Son Başvuru 30 Eylül 2021
7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu için Son Başvuru 30 Eylül 2021

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()