Putin: "Liberal Değerler Hükümsüz Hale Geldi"

Putin, "Rusya homofobik değildir" şeklinde konuştu.

28 Haziran 2019 - 11:44

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin liberal değerlerin hükümsüz hale geldiğini, çünkü "batı ülkelerinde yaşayan birçok kişi tarafından reddedildiğini" söyledi.

Financial Times'a konuşan Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in sığınmacılara karşı liberal bir politika izleyerek çok büyük bir hata yaptığını ifade etti.

Sığınmacılara karşı sert ifadeler kullanan Rus lider, "Liberal düşünce hiçbir şey yapılmaması gerektiğini varsayar. Sığınmacılar istediği gibi öldürebilir, çalabilir ve tecavüz edebilir çünkü sığınmacıların hakları korunmalı. Hangi haklar bunlar?  Her suçun bir cezası olmalı" diye konuştu. 

Putin, "İşte bu yüzden liberal düşünce hükümsüz hale geldi. Halkın çoğuluğu için bir çıkar çatışması haline geldi" dedi.

Putin aynı zamanda Rusya'nın homofobik olmadığını, ama "batının eşcinselliği kucaklama hevesini" 'aşırı' bulduğunu söyledi. 

Rus lider ayrıca liberal çevrelerin Katolik kilisesinin problemlerini kiliseyi yok etmek için kullandığını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()