Narlıdere’de Sahne Çocukların!

Narlıdere Belediyesi Çocuk Korosu, sezonu muhteşem bir konserle kapattı. 5-13 yaş Aralığında 30 çocuk, yerli ve yabancı şarkılar ve dans gösterileri ile hem ailelere hem de katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

03 Mayıs 2019 - 10:31

30 ÇOCUK SAHNE ALDI

Narlıdere Çocuk Korosu’nun minik sanatçıları, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen sezon sonu konserinde sahne aldı. Yaşları 5 ile 13 arasında değişen 30 çocuk iki sesli halk türküleri, yerli ve yabancı şarkılar ile çocuk şarkıları seslendirdi. Afrika halk şarkılarını da dans eşliğinde söyleyen minik sanatçılar, ailelere ve katılımcılara keyifli bir gece yaşattı. Gecenin finali ise Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar şarkısı ile yapıldı.

 

“DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıderemizin sanata gönül veren Çocuk Korosu üyelerini ve ailelerini, özverilerinden ve başarılarından dolayı kutluyorum. Kendilerini her platformda desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()