Mustafa İnce Nihayet Evinde

Mustafa İnce Nihayet Evinde

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda bacağından yaralanan ve dört gündür Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ nde tedavi gören Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce taburcu oldu.

05 Aralık 2017 - 16:25

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda bacağından yaralanan ve dört  gündür  Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ nde tedavi gören Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce taburcu oldu.

Hastaneden çıktıktan sonra beraberinde eşi Nilüfer İnce, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam ile birlikte Güzelbahçe’ye dönen Başkan İnce’yi Yaka Mahallesi’ndeki evinin önünde karşılayan belediye çalışanları, “Güzelbahçe seninle gurur duyuyor”, “İşçinin kardeşi Mustafa İnce” ve “İnce’ye uzanan eller kırılsın” şeklinde sloganlar attı.

Başkan İnce, hastanede yattığı süre içerisinde kendisini yalnız bırakmayanlara, telefonla arayanlara, sosyal medya yoluyla mesaj yollayanlara da teşekkür etti. Başkan İnce, “ Bana bu saldırıyı yapan kişi ya da kişiler, hem beni, hem eşimi, hem de ailemi tanımıyor. Bizi tanıyan birisi yapmazdı. Çünkü bizim kimseye bir kötülüğümüz olmadı. Bize bu saldırıyı yapan bizi tanıyınca bu yaptığına utanacak. Bize bunu, o anı  yaşatanı tanımak istiyorum. Beni de tanımasını istiyorum. Tanısaydı, insan olan birisi bunu yapmazdı. Biz hiçbir zaman bunu hak etmedik. Sevgili arkadaşlar, Güzelbahçe bizden çok şey bekliyor. Hepinize teşekkür ediyorum” diyerek duygusal bir konuşma yaptı.

Bu arada belediye personeli,  Başkan İnce’nin evine dönüşü nedeniyle kurban kesme talebi  “Biz kan dökülmesine karşıyız. Kurbanı bağışlıyorum, kesmeyin” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()