Menderes Belediyesi’nden Koronavirüs Önlemi

Menderes Belediyesi tarafından koronavirüsten korunmak için çalışma başlatıldı.

13 Mart 2020 - 09:40

Menderes Belediyesi tarafından tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüsüne karşı ilçe genelinden dezenfektasyon çalışmaları başlatıldı. Virüsten korunmak için alınması gereken önlemlerle ilgili el broşürleri ve afişler de belediye tarafından bastırılarak vatandaşa dağıtılıyor.

Hassas çalışma

Temizlik işleri müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçe genelindeki belediye işletmeleri, parklar, okullar, dolmuşlar ve camilerde dezenfeksiyon çalışmaları arttırıldı. Özel olarak kurulan ekip tüm gün boyunca ilçenin her noktasında çalışmalarını sürdürüyor.

Broşürlerle bilgilendirme

Evde sağlık hizmetleri kapsamında, hizmetten faydalanan vatandaşlar başta olmak üzere ilçedeki tüm vatandaşlara dağıtılan bilgilendirme broşürü ile koronavirüsten korunmaya yönelik yapılacaklar da anlatılıyor. Ayrıca bastırılan afişler de tüm okullar ve muhtarlıklara asılıyor.

Vatandaşlarımızın yanındayız

Çalışmayla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “Koronavirüs başta olmak üzere virüs ve bakterilere karşı önlemlerimizi arttırdık. İlçemizin her noktasında dezenfeksiyon çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Temizlik işleri müdürlüğümüze bağlı dezenfeksiyon ekiplerimiz ilçemizin her noktasındaki çalışmalarını aralıksız sürdürecek. Sağlık bakanlığımızın yayınladığı virüse karşı önlemlerle ilgili bilgileri de el broşürü ve afiş haline getirerek vatandaşlarımıza dağıtmaya başladık" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde anlamış değilim!
Beko : İktidar nasıl bir sınıf ve işçi düşmanlığı içinde...
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık Emekçilerine Açtı
Başkan Gümrükçü, Spor Tesisinin Misafirhanesini Sağlık...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()