Mansur Yavaş'ın başlattığı yeni kampanyaya destek yağdı

14 Mayıs 2020 - 13:18

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın dün başlattığı "6 Milyon Tek Yürek Bayram Etsin" kampanyasına destek yağdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ihtiyaç sahibi Ankaralılar için dün yeni bir kampanya daha başlattıklarını duyurdu.Başkan Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ankara’da her aile bayram etsin, çocukların yüzündeki gülümsemeyle şeker tadında bir bayram olsun istiyoruz. Siz de http://ankaratekyurek.com adresinden "Su Ver", "Bilet Ver", "El Ver " kampanyalarımıza katılarak iyiliği daha da bulaştırabilirsiniz" dedi.

Ankaralılar Mansur Yavaş'ın çağrısına kayıtsız kalmadı.

Belediyeden paylaşılan rakamlara göre yapılan yardımlar şöyle:

 

Kaynak: İSTANBULGERÇEĞİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ayvalık Belediye Başkanı Ergin' den rantçılara göz dağı
Ayvalık Belediye Başkanı Ergin' den rantçılara göz dağı
Kavuk Rasim Öztekin tarafından Şevket Çoruh' a verildi
Kavuk Rasim Öztekin tarafından Şevket Çoruh' a verildi

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()