Kültürpark Platformu’ ndan Basın Açıklaması Daveti

Kültürpark Platformu' ndan Basın Açıklaması Daveti

Kültürpark Platformu 6 Aralık Çarşamba Günü Saat 13:00' da Kültürpark Basmane Kaspısı' nda yapacakları basın açıklamasına bütün İzmirliler' i davet etti.

05 Aralık 2017 - 16:28

Sit statüsünde olan Kültürpark ve Basmane çukuru tartışmalarının taraflarından olan Kültürpark Platformu gökdelen projesinin durdurulması ile ilgili yapacakları basın açıklmasına bütün İzmirlileri' i davet etti. 6 Aralık Çarşamba  günü saat 13.00' te Kültürpark- Basmane Kapısı önünde yapılacak olan basın açıklamasıyla süreç hakkında bilgilendirme yapacak olan Platform üyeleri konunun hassasiyetinin bilincinde olan yurttaşları da yanlarında görmek istiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında
Parti Aleyhine Çalışanlar Tekrar Parti Kapsında

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()