Kocaoğlu Urla'dan delege oldu

15 Kasım 2019 - 20:56

CHP Urla’daki delege seçimlerinde beyaz liste rüzgarı esti. İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu’da delege seçildi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP)mahalle delege seçimleri tam gaz sürüyor. Bugün Urla’da 8 mahallede sandık kuruldu. Yelaltı, Hacı İsa, Yaka, Sıra, Altıntaş mahallelerinde mavi ve beyaz listeler yarıştı. Rüstem mahallesinde ise seçime tek listeyle girildi. İskele ve Atatürk’te de mavi liste geri çekildi ve beyaz liste seçime girdi. Tüm mahallelerde, İlçe Başkanı Hakan Özbadur’un desteklediği beyaz liste zafer kazandı. İlçe eski Başkanı Ahmet Bahri Yalaz Hacı İsa mahallesinde iki listeye de yazıldı ve delege oldu. 
KOCAOĞLU DELEGE SEÇİLDİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu Altıntaş Mahallesi’nden ilçe kongre delegesi seçildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çiğli’de Sosyal Mesafeli Taekwondo Antrenmanı
Çiğli’de Sosyal Mesafeli Taekwondo Antrenmanı
30 metrekarelik evden 1.5 ton atık çıktı
30 metrekarelik evden 1.5 ton atık çıktı

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()