“Kent’te Sanat Söyleşileri” açık havada başlıyor

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş, açık havada özlenen sanat sohbetleriyle İzmirlileri buluşturmak için harekete geçti.

29 Mayıs 2021 - 11:00

Şehre rengini, ruhunu ve neşesini yeniden kazandıracak olan açık hava söyleşileri, her hafta perşembe günü, saat 19.00’da Bostanlı Güzel Sanatlar Parkında yazar Gülşah Elikbank’ın keyifli moderatörlüğüyle başlıyor.

Kent’te Sanat Söyleşilerinin ilk konukları ise usta şair Ataol Behramoğlu ve CHP Mersin Milletvekili, PM Üyesi Ali Mahir Başarır olacak. İzmir’in kültürel hayatını hareketlendirmek ve şehrin ileri gelenlerinin bu sanatsal atılımın bir parçası olarak söz sahibi olması için başlanacak olan açık hava söyleşileri sosyal mesafe gözetilerek, herkese açık ve ücretsiz şekilde gerçekleşecek. Kent A.Ş sanat havasını içinize çekerken, İzmir’in yaz akşamlarını hissedebileceğiniz bu söyleşilerde ayrıca 10 Haziran’da gazeteci Barış Terkoğlu’nu ve 17 Haziran’da Prof. Dr. Uğur Batı’yı, yazar Gülşah Elikbank’ın sunumuyla ağırlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir açıklarında korkutan deprem
İzmir açıklarında korkutan deprem
Gelecek Partisi'nde istifa: 'Kimseye ait değilim'
Gelecek Partisi'nde istifa: 'Kimseye ait değilim'

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()