KADINLAR İÇİN HER ŞEY EKİM AYINDA DA İZMİR PARK’TA!

İzmir Park Alışveriş Merkezi, Kadın Kulübü etkinlikleriyle Ekim ayında da ziyaretçilerinin yeni deneyimler kazanmasına öncülük edecek.Salı ve Çarşamba günleri atölye çalışmaları ile üyelerine yeni hobiler kazandıran, Perşembe günleri ise kişisel gelişimden, sağlığa birçok konuda düzenlediği seminerlerle kadınlara ışık olmayı amaçlayan İzmir Park Kadın Kulübü,misafirlerini ücretsiz etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor.

02 Ekim 2019 - 09:53

Ekim ayında Arzu Şimşek eğitmenliğinde “Şapka Yapım Atölyesi”nde bir araya gelecek olan kadınlar, el becerilerini geliştirirken sonbaharda kullanabilecekleri şık bir aksesuar tasarlama şansı yakalayacaklar. Perşembe seminerleri ise 3 Ekim’de Nefes Koçu Ahmet Sinan Küçük’ün “Hastalıkların Tedavisinde Nefes” söyleşisi ile başlayacak. 10 Ekim’de Yoga Eğitmeni Müge Ertüren “Yoganın Çocuklar ve Yetişkinler Üzerindeki Etkileri”ni anlatırken, 17 Ekim’de Psikolog Zeynep Erpınar, çağımızın en sık rastlananrahatsızlıklarından biri olan “Kaygı Bozukluğu ve Panik Atak” hakkında katılımcıları bilgilendirecek.

24 Ekim’de İzmir Park Kadın Kulübü’nün konuğu Mimar Ayşe Vatansever olacak. Ev dekorasyonu hakkında yaratıcı fikirler verecek olan Vatansever, küçük ve dar alanları daha verimli kullanabilmek için neler yapılması gerektiği hakkında önemli ipuçları paylaşacak. Ekim ayı Kadın Kulübünün son konuğu ise 31 Ekimde Diyetisyen Asena Güneş olacak. Diyet akımları hakkında bilgiler verecek olan Güneş, diyette doğru bilinen  yanlışları anlatacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marmaris Ticaret Odası'ndan
Marmaris Ticaret Odası'ndan "Acil Destek" çağrısı
Dr. Turan kendi isteğiyle tekerlekli sandalyeye oturdu
Dr. Turan kendi isteğiyle tekerlekli sandalyeye oturdu

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()