İZSMMMO E-Dönüşüm Toplantısı Urla’da Yapıldı.

İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) ve üst birliği olan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) işbirliği ile gerçekleşen Luca muhasebe yazılımı eğitim toplantısı Urla’da gerçekleştirildi.

23 Kasım 2019 - 09:02

Toplantıya İzmir  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası saymanı Mehmet Kuzu, Luca eğitmeni Murat Çağatay, Urla temsilcisi Bülent Köklü ve Urla belediye Başkanı Burak Oğuz katıldı. Başkan Oğuz,  toplantının açılışında yaptığı konuşmada "Türkiye'de hayata geçirilen e-fatura ve e-defter gibi e-dönüşüm süreçlerinde Luca muhasebe yazılımı mali müşavirlere çok büyük avantajlar sağladı. TÜRMOB mevzuattaki yenilikleri Luca muhasebe yazılımı projesiyle biz mali müşavirlere en hızlı şekilde kullanma olanağı sundu. Bir Mali müşavir olarak bugün sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Aramızda gençleri görmek mesleğimiz adına sevindirici. Gerçekleşen eğitimlerin ve yeniliklerin mesleğimiz adına iyi sonuçlar çıkarmasını dilerim. Ayrıca eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()