Reklam

İzmir Veremle Savaş Derneği Sünnet Şöleni

04 Ağustos 2019 - 10:34

1923 yılında kurulan ve kamu yararına çalışan İzmir Veremle Savaş Derneği düzenlediği toplu sünnet etkinliğiyle 11 çocuğa bayram sevinci yaşattı. Buca Göksu Mahalle Muhtarlığına kayıtlı sünnet çağına gelmiş çocuklar için İzmir Veremle Savaş Derneği toplumsal dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi. Gelenekselleşmesi hedeflenen toplu sünnet etkinliğiyle çocuklar erkekliğe ilk adımlarını attı.

 

İzmir Veremle Savaş Derneği Başkanı Şule Bakan; “Çocuklarımızın bu anlamlı gününde birlikte olmanın birlik olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onların, eğitim ve iş yaşamlarında büyük başarılara ulaşacaklarına inanıyoruz. Bu yaptığımız etkinliği devam ettirmeyi düşünüyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akademi Bayraklı
Akademi Bayraklı
Çeşme’de Toplu İş Sözleşmesi sevinci
Çeşme’de Toplu İş Sözleşmesi sevinci

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()