İmamoğlu Yeniden Aday: Her Şey Çok Güzel Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi’nde İstanbul seçimlerinin iptali sonrası toplanan olağanüstü Parti Meclisi toplantısı sona erdi.

07 Mayıs 2019 - 16:30

Cumhuriyet Halk Partisi’nde İstanbul seçimlerinin iptali sonrası toplanan olağanüstü Parti Meclisi toplantısı sona erdi.

PM’de seçime katılma yönünde karar alınırken, Ekrem İmamoğlu yeniden aday gösterildi.

İmamoğlu toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Demokrasimize büyük bir darbe vurulmuştur. Bu süreci hep birlikte tamir etmeliyiz. Tüm süreci genel başkanımız Grup Toplantısı’nda açıklayacaktır. Gerçekten her şey çok güzel olacak. Hep beraber çok güzel işler başaracağız hem ülkemiz hem demokrasimiz adına” dedi.

Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var. Biz adalete susamış, demokrasiye inancı tam, Türk gençliğiyiz. Ve de asla vazgeçmeyeceğiz! #HerŞeyÇokGüzelOlacak pic.twitter.com/mi4vnyMk9I

— Ekrem Imamoglu (@ekrem_imamoglu) May 7, 2019

TÜM YURTTAŞLARIMIZA ELİMİZİ UZATIYORUZ

CHP PM toplantısı sonrası yayımladığı bildiride, “Türkiye’nin karşılaştığı bu yol ayrımında demokrasiye inanan, hak, hukuk ve adalet duygusunu içinde taşıyan, siyasi düşüncesi ve parti aidiyeti ne olursa olsun tüm yurttaşlarımıza elimizi uzatıyoruz. Bu uzatılan elin 23 Haziran’da kuvvetli bir şekilde tutulacağına, demokratik mücadelemize güç katacağına ve 31 Mart’tan çok daha büyük bir zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
BAYRAKLI'DA BAŞKANLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?
YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI NİÇİN KİRALANMIYOR?

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()