"Habertürk Gazetesi Yayın Hayatını Bitiriyor"

"Habertürk Gazetesi Yayın Hayatını Bitiriyor"

Ciner Holding bünyesindeki Habertürk gazetesinin bu cuma günü son sayısını çıkararak sadece internet ortamında faaliyet göstereceği ileri sürüldü.

02 Temmuz 2018 - 08:43

Ciner Yayın Holding bünyesinde 1 Mart 2009 tarihinden bu yana faaliyet gösteren  günlük gazete Habertürk'ün yayın hayatını sonlandıracağı ileri sürüldü. 

SuperHaber.tv'nin haberine göre, gazete son olarak cuma günü baskıya verilecek.

Bir süredir mali sorunlarla mücadele eden ve Anadolu'da bulunan baskı tesisleri ile bürolarını aşama aşama kapatan Habertürk gazetesi cuma günü son kez baskıya verilecek.

SuperHaber'e ulaşan bilgilere göre 10 günlük kağıt stoğu kalan gazete, cuma günü son kez okurlarla buluştuktan sonra sadece dijital ortamda yayın hayatına devam edecek...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet elibol
    4 ay önce
    İşsiz kalacaklar inşallah sıkıntısız tazminatlarını alırlar. saçma sapan kağıt israfı yapan bir ucubeden kurtulmak güzel ve ancak çalışanlar açısından kötü ... Herkes için hayırlı olur inşallah..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özken Kemalpaşa'yı
Özken Kemalpaşa'yı "Uçurmaya" Kararlı
Mardinliler AK Parti'den O İsmin Adaylığını İstedi
Mardinliler AK Parti'den O İsmin Adaylığını İstedi

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()