AK Parti'de bir istifa daha: "Yorgunluktan sağlığım bozuldu"

Sakarya’nın Karasu ilçesinde 4 yıldır AK Parti'nin ilçe başkanlığı görevini sürdüren Hasan Yavuzyiğit, "yorgunluk nedeniyle oluşan sağlık sorunlarını" gerekçe göstererek istifa etti.


AK Parti'de bir istifa daha:

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Yavuzyiğit, istifa karar almasına ise ‘yorulmasını’ gerekçe gösterdi.

 

AK Parti’nin il ve ilçe teşkilatından gelen ‘istifa’ haberlerine bir yenisi daha eklendi. Sakarya’nın Karasu ilçesinde 4 yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdüren Hasan Yavuzyiğit, ‘yorulduğunu’ gerekçe göstererek partisinden istifa etti.

 

"AFFIMI TALEP EDİYORUM"

 

Yavuzyiğit, sosyal medya hesabı Facebook'tan yaptığı istifa açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

“Bugün itibarı ile dört yıldır onurla ve gururla sürdürdüğüm AK Parti Karasu İlçe Başkanlığı görevimden Yorgunluk nedeniyle oluşan sağlık sorunlarından dolayı affımı talep ettiğimi kamuoyunun bilgisine sunarım.

 

12 yıl boyunca çeşitli kademelerinde görev yaptığım partime, dava ve yol arkadaşlarımıza desteğim koşulsuz bir şekilde devam edecektir. Bu süreçte başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkan Yardımcımıza, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza ve teşkilatımızdaki dava arkadaşlarıma şahsıma duydukları güven ve verdikleri sorumluluk için teşekkür ederim.”