Hakan Ergün’den Barış Manço ve İlhan Şeşen şarkılarıyla single müjdesi

Anadolu Rock türündeki müziğin genç yıldızları arasında yer alan Hakan Ergün geçmiş olduğumuz senelerde ''Şaşkın'' ile birlikte ''Kerkük Zindanı'' ve İlhan Şeşen’e ait olan ''Gibi Gibiyim'' isimli şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıkmayı başarmıştı.


Hakan Ergün’den Barış Manço ve İlhan Şeşen şarkılarıyla single müjdesi

Hakan Ergün Eylül ayının ortalarında Barış Manço ile birlikte İlhan Şeşen’e ait olan ve dillere pelesenk olmayı başarmış 2 tane popüler şarkının yanı sıra Türk RAP müziğinin güçlü isimlerinden Samet Küçük’le bir RAP şarkısıyla yaptıkları düetim bulunacağı  bomba gibi bir single ile karşımızda olacak.

 

Yeni çalışmalarıyla alakalı açıklamalar gerçekleştiren Hakan Ergün; ''1  seneden daha uzun bir zamandır bu single ile alakalı çok ciddi çalışmalar gerçekleştirdim. Single çalışmam üzerinde Türk pop ile rock müziğindeki duayen sanatçılarından gitarlarda Gür Akad, Ayna grubunda yer alan değerli gitaristlerden Can Güney ve Bass’ta ise Cem Gürel'le birlikte çalışma fırsatı yakalamış oldum. 2019 senesinin sonbahar ile kış aylarına bu çıkartacağım single sayesinde damga vuracağımı düşünmekteyim!! ifadelerine yer verdi.

 

Şarkıların adlarını adeta bir sır gibi saklamaya devam eden Hakan Ergün bu söz konusu single çalışması haricinde bir tane de RAP şarkıda düet yapmış olmanın heyecanını yaşadığı itirafında bulundu.